Wpadnij do nas w dniach 20-21 października i wspomóż Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie. Czekamy na Ciebie w godzinach 11:00-19:00.

Pytasz, jak możesz pomóc? To bardzo proste! Zrób porządki w szafie i przynieś do nas tekstylia, których już nie używasz: koce, poszewki, t-shirty, swetry czy spodnie, a my na miejscu uszyjemy z nich legowiska dla zwierzaków! Wystarczy, że oddasz je w Punkcie Akcji (obok sklepu TkMaxx), a my, w imieniu wszystkich czworonogów ze schroniska, odwdzięczymy się wyjątkowymi gadżetami! Do zdobycia kubki, torby i poduszki z uroczymi printami. Możesz pomóc też inaczej – organizujemy zbiórkę karmy i akcesoriów dla zwierzaków!

Czy od jakiegoś czasu chodzi Ci po głowie adopcja czworonoga ze schroniska? Zajrzyj do nas! Przygotowaliśmy galerię ze zdjęciami zwierzaków, które czekają na swój dom. Ostrzegamy – grozi Ci miłość od pierwszego wejrzenia!

Jeśli masz już swojego PSYjaciela lub w domu czeka na Ciebie kot – nie wracaj z pustymi rękami! W sobotę, 21 października, zajrzyj na nasz Targ dla zwierzaka! 

Dodatkowo, podczas dwudniowego eventu, przygotowana będzie ścianka foto dla miłośników zwierząt! Wpadajcie z rodzinami i koniecznie – pupilami, róbcie zdjęcia i oznaczajcie @OMNI Centrum Szczecin na Facebooku! Niech inni dowiedzą się o naszej akcji i wspomogą Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie! #MoloPomaga 

Zapraszamy!

 

regulamin_pomoc_na_4_lapy.pdf