Trolle 3 w OMNI Molo!

Kiedy? 4 listopada w godz. 11:00 – 19:00.

Wszystkie dzieci znają Trolle. Najbardziej rozśpiewani bohaterowie (w tym Poppy i Mruk) powracają w najnowszym filmie wytwórni DreamWorks Animation.

„Trolle 3” w kinach od 1 grudnia!

NA SCENIE

SPOTKANIA z bohaterami: Poppy i Mrukiem,
Szkoła Trollowej ZUMBY dla dzieci,
Pokazy skręcania niezwykłych figur z kolorowych BALONÓW,
KONKURSY z atrakcyjnymi nagrodami.

 

MIASTO TROLLI

W MIASTECZKU TROLLI na wszystkich czeka interaktywne LUSTRO, które podpowie,

„jakim Trollem dziś jesteś”, strefa zabawek Mattel, punkt wizażu i kolorowych tatuaży oraz basen z kulkami dla najmłodszych.

Każdy mały influencer będzie mógł nagrać sobie 360° video na naszym specjalnym podeście z ruchomą kamerą i oczywiście zrobić sobie zdjęcie z bohaterami filmu na specjalnej fotościance.

 

MANUFAKTURA TROLLOWYCH LIZAKÓW

Niezwykłą atrakcją będzie dla wszystkich małych łasuchów FABRYKA KOLOROWYCH LIZAKÓW, w której dzieci będą mogły obejrzeć jak z masy cukrowej i barwników powstają kolorowe przysmaki i sami wziąć udział w warsztatach.

No i każdy uczestnik otrzyma od nas słodki upominek!

 

„Trolle 3” to niejedyny animowany hit zimy, już w styczniu do kin trafi nowa komedia twórcówMinionków Wyfrunięci. To film o dzikich kaczkach, które postanawiają wyruszyć ze swojego bezpiecznego i przytulnego jeziorka w wielki świat, gdzie czeka ich sporo śmiesznych i nieco strasznych przygód.

Z tej okazji organizujemy dla dzieci SZKOŁĘ LATANIA.

Uczestnicy przejdą krótki kurs przygotowawczy (czyli zajęcia gimnastyczne i rozciągające), a potem po kolei w naszym studiu obejrzą fragment filmu i zapozują do zdjęcia z ptasimi bohaterami.

Patrząc na zdjęcie nikt nie będzie miał wątpliwości, że był to lot z kaczkami w chmurach

 

ZAPRASZAMY!